Rejestracja | Odzyskiwanie hasła

Dark Souls: Prepare to Die Edition *2012* [ENG]

iNFO :

Dark Souls to action/RPG osadzony w mrocznym świecie fantasy. Za jego opracowanie odpowiedzialne jest studio From Software, mające w dorobku Demon’s Souls, niezwykle wymagającego przedstawiciela tego samego gatunku, który zawładnął sercami posiadaczy konsoli PlayStation 3 w 2009/2010 roku.

Akcja Dark Souls toczy się w uniwersum utrzymanym w stylistyce średniowiecznego fantasy i inspirowanym kilkoma motywami. Ponownie są to takie aspekty jak rycerze i królowie, śmierć i podziemia, czy chociażby ogień i chaos. W odróżnieniu od poprzedniego dzieła studia From Software, świat Dark Souls nie został jednak podzielony na odrębne poziomy. Zamiast tego otrzymaliśmy płynne przejścia między strefami i sporymi połaciami terenu – gracz może dotrzeć do każdego miejsca widocznego na ekranie. Twórcy zwiększyli w ten sposób rolę eksploracji i stworzyli bardziej skomplikowane lokacje (rozciągające się nie tylko w poziomie, ale i pionie). W trakcie rozgrywki ponownie zagłębiamy się w mroczne korytarze zamków i opuszczone podziemia, nie dysponując przy tym żadnymi szczegółowymi mapami. Ukończenie produkcji zajmuje około 60 godzin.

W Dark Souls zastosowano model rozgrywki niemal identyczny z tym znanym z Demon's Souls. Zabawę rozpoczynamy od stworzenia bohatera. Do wyboru dostajemy płeć, wygląd, imię oraz klasę. Ostatni z elementów jest tylko umowny, gdyż każdą postać możemy rozwinąć w dowolny sposób i nie musimy sugerować się żadnymi wytycznymi.

W czasie zabawy wykorzystujemy wiele różnych broni, w tym dziesiątki nowych. Dla każdej z nich zarezerwowane zostały unikalne rodzaje ataków i animacji postaci, przy czym wszystko zależne jest od biegłości naszego bezimiennego bohatera i tego, czy trzyma broń w obydwu rękach, czy w jednej. Twórcy usprawnili także silnik odpowiedzialny za odwzorowanie fizyki, który w wielu przypadkach pomaga osiągnąć przewagę nad nieprzyjacielem. Ponadto bohater po raz kolejny włada doskonale magią (zaklęciami i cudami). Środkiem płatniczym, a także źródłem punktów doświadczenia ponownie są dusze zabierane pokonanym przeciwnikom.

Istotną rolę w Dark Souls po raz kolejny odgrywa rozgrywka kooperacyjna (wzajemne przywoływanie w celu udzielenia pomocy) i współzawodnictwo (rzucanie wyzwań), a także możliwości oglądania śmierci innych graczy i czytania pozostawianych przez nich wiadomości. W ten sposób gracz dowiaduje się nieco więcej o otaczającym go uniwersum. Uczestnicy świata Dark Souls wpływają również na swoje losy. W ten sposób studio próbuje oddać klimat przechodzenia starych erpegów (np. Dragon Quest), kiedy to każdy grał osobno, ale wymieniał doświadczenia z innymi osobami.

Wymagania :

Core 2 Duo 2.6 GHz, 1 GB RAM (2 GB RAM - Vista/7), karta grafiki 512 MB (GeForce 8800 GT lub lepsza), 4 GB HDD, Windows XP/Vista/7 + dodatkowo: wspiera pada od X360

Pokaż/ukryj listę plików

Info Hash: 737bd75d6b96a43b782b5d797a9fff834c02539a
Tracker: http://fr33dom.h33t.com:3310/announce

Komentarze

Nie dodano żadnych komentarzy

Nasza strona vtorrent.pl, udostępnia torrenty, wśród których znajdują się m.in. filmy, czyli darmowe pliki z filmami do pobrania. Witryna prezentuje szeroki wybór najróżniejszych tytułów filmowych, które zostały przejrzyście oraz intuicyjnie posegregowane według konkretnych gatunków. Tym samym osoby, które po raz pierwszy zdecydowały się skorzystać z atrakcyjnej propozycji, prezentowanej przez naszą witrynę, są w stanie błyskawicznie i bez żadnych trudności odnaleźć filmy, które spełnią ich oczekiwania. Na portalu można zobaczyć takie zakładki jak: Akcja, Animowane, Dokumentalne, Dramat, Familijne, Historyczne, Horror, Komedie, Kryminalne, Przygodowe, Romanse, Sci-Fi/Fantasy, Sensacyjne, Thriller, Western i Wojenne. Dzięki temu, użytkownicy, którzy nie mają wybranego, konkretnego tytułu filmowego, jaki chcieliby obejrzeć, a wiedzą jedynie, na jaki rodzaj filmu mają ochotę, są w stanie szybko dokonać satysfakcjonującego wyboru. Każdy torrent, w tym przypadku każdy tytuł, jest przez nas dokładnie scharakteryzowany oraz opisany w taki sposób, by dostarczyć każdej, korzystającej z naszej witryny osobie, jak najwięcej informacji na temat fabuły, aktorów, czy reżyserii. Niezwykle przydatnym elementem każdego opisu, jest ocena filmu przez użytkowników, którzy już go widzieli. Takie dane, to znaczące ułatwienie podczas podejmowania ostatecznej decyzji. Portal tworzyliśmy zarówno z myślą o dorosłych, jak i tych, nieco mniejszych użytkownikach, dlatego został on wyposażony również, w ciekawe oraz najbardziej popularne bajki, które coraz częściej, z chęcią oglądają także dorośli. Nie zawiodą sie także miłośnicy odcinkowych przygód, ponieważ można u nas znaleźć seriale na czasie, które biją rekordy popularności, jak i klasyki, które zawsze przyjemnie się ogląda. Wszystkie te pliki pobiera się całkowicie za darmo, podobnie jak gry na PC i na konsole. Wystarczy jedynie wcisnąć 'download', aby wybrany przez Ciebie film, odcinek serialu, czy gra, zostały natychmiast zapisane na dysku Twojego komputera. Portal umożliwia również ściąganie muzyki, programów komputerowych, komiksów i wielu innych, przydatnych plików, spośród których, na pewno każdy wybierze coś dla siebie. Jeżeli nie miałeś pomysłów na to, co zrobić z sobotnim wieczorem, skąd wziąć podkład muzyczny na romantyczny wieczór, lub jak zaimponować kolegom, przychodzącym na wieczór gier, to właśnie znalazłeś odpowiedź na wszystkie, swoje pytania. Już dzisiaj odwiedź naszą stronę vtorrent.pl i zacznij korzystać z bogatej bazy dostępnych torrentów.